DVD Osm kusů brokátu

„Všechny části těla jsou vzájemně sladěny
bez nejmenší síly. HORA je meditace a šíp vystřelený na cíl, HROM přináší odhodlání, VÍTR svobodného ducha, který vane, kam chce, OHEŇ plane vždy na obě strany stejně
a v ZEMI se rodí soucit a plnost života…“


Na DVD Osm kusů brokátu najdete soubor osmi meditačních pohybů z tradičního čínského Qigongu pro zlepšení celkového zdravotního stavu, k posílení imunity a k vytvoření ochrany proti nepříznivým vnějším i vnitřním vlivům.

Soubor meditací zahrnuje osm prvků: Horu, Hrom, Vítr, Oheň, Zemi, Jezero, Nebe, Řeku.

Tento meditační film natočil profesionální kameraman Jiří Šámal, který má na svém kontě přes padesát celovečerních filmů a desítky filmů dokumentárních. Hudební doprovod k jednotlivým meditacím složil   Petr Šámal  , baskytarista legendární skupiny Khoiba.

Celý film je sestaven tak, abyste si mohli jednotlivé meditace společně se mnou zacvičit a prožít. Ve druhé části vysvětluji, jak se jednotlivé meditace cvičí a ve třetí části je krátká pasáž o sdružení Duhová hvězda.

Každé DVD si můžete objednat za cenu 690,- Kč + poštovné na tel.: +420 737 307 611,
na e-mailu:
duhovahvezda@seznam.cz, nebo nám o něj napište přímo, prostřednictvím kontaktního formuláře!

DVD Qigong v sedě 

Nabízíme vám náš druhý výukový film na DVD. Je určen pro všechny, kteří si chtějí udržet zdraví a dlouhověkost. Cvičení je i pro nemocné a oslabené, nebo jen na protáhnutí těla u počítače. Nabízíme vám zde soubor 10-ti meditací z tradičního taoistického cvičení pro zdraví a dlouhověkost, který vás povede při samostatném cvičení u vás doma. Cvičit budete tentokrát v sedě na židli. Součástí Qigongu v sedě je také práce s dechem a s vedením energie - Qi. Cvičíte opět v pomalém tempu s prociťováním jednotlivých částí těla. Sami poznáte, jak na první pohled toto velmi jednoduché a nenáročné meditační cvičení dokáže zharmonizovat tělo, posílit svalstvo a zklidnit rozběhanou mysl.


 

 

 

DVD Osm kusů brokátu

Podívejte se na ukázku 

 Další ukázka z DVD - Hora 

Objednejte si DVD

Rovnou si o své DVD napište!