NOVÉ DVD Qigong v sedě

Naše druhé DVD QIGONG V SEDĚ
 je určeno pro 
všechny, kdo si chtějí udržet zdraví a dlouhověkost, zharmonizovat tělo a zklidnit rozběhanou mysl. Cvičení je díky svému pomalému tempu vhodnéi pro nemocné či oslabené, nebo jen na protažení svalů u počítače.

Na DVD najdete soubor 10-ti meditací z tradičního taoistického cvičení pro zdraví a dlouhověkost, který vás povede při samostatném cvičení u vás doma. Jak napovídá název, cvičit budete tentokrát vsedě

Kromě samotných pozic se naučíte prociťovat jednotlivé části těla, pracovat s dechem a s vedením energie – Qi. Sami poznáte, jak na první pohled toto velmi jednoduché a nenáročné meditační cvičení dokáže zregenerovat tělo, uklidnit mysl a posílit svalstvo.

Soubor meditací zahrnuje 10 prvků:

Obejmutí medvěda,                       Opice sbírá ovoce
Lev si hraje s koulí,                       Kudlanka
Drak vylétá k nebi,                        Želva
Kormorán nad mořem,                 Tančící kobra
Bílý jeřáb,                                      Zlatý kohout

 
Celý film je sestaven tak, abyste si mohli jednotlivé meditace společně se mnou zacvičit a prožít. Ve druhé části vysvětluji, jak se jednotlivé meditace cvičí a ve třetí části je krátká pasáž o sdružení Duhová hvězda.

Tento meditační film natočil kameraman pan Jiří Šámal, který má na svém kontě mnoho celovečerních filmů a desítky filmů dokumentárních. Hudební doprovod k jednotlivým meditacím složila a nazpívala Ema Brabcová

DVD si můžete objednat za cenu 690,- Kč + poštovné na tel.: +420 737 307 611,
na e-mailu: 
duhovahvezda@seznam.cz

 

 

Podívejte se na ukázku meditace 

Kormorán nad mořem

DVD QIGONG V SEDĚ