Kniha Osm kusů brokátu

"Člověk je poutníkem mezi nebem a zemí.
Při své životní cestě nabývá individuálních zkušeností a učí se poznávat přírodní zákony. Poznáním těchto zákonů a sociálních vztahů se rozvíjí, nalézá stálý koloběh mezi duchovním - nebeským principem
a zemským - materiálním principem."


Učí se postupovat v souladu s přírodními zákonitostmi, jeho osobnost se zakoušením různých těžkostí a prožitků vyvíjí a dozrává. Dozrává k uvědomení si vlastních lidských sil a přesahuje je spojením s Boží láskou."

Knihu Osm kusů brokátu jsem napsala pro seznámení široké veřejnosti v České republice s tímto půvabným a účinným starobylým Čínským cvičením. Jedná se vůbec o první ucelenou publikaci, která na toto téma v ČR vyšla. Dodnes jsou pasáže z této knihy citovány mnoha odborníky z oboru.

Celý soubor je zde představen v širších souvislostech, léčivých i historických. Kromě podrobností k jednotlivým meditacím zde také najdete moje zkušenosti s léčením a uzdravováním klientů. Každý máme obrovské samoléčebné schopnosti a pokud spojíme tělo, mysl a ducha tyto schopnosti můžeme aktivovat. A k tomu vybízí toto jedinečné cvičení.

       

"V principech dvou přírodních protikladných sil jin a jang se projevuje stálý koloběh energie a látky, světla a tmy, pohybu a nečinnosti, budování a rozpadu. Princip jin se může otevírat a zavírat, může přijímat energii. Pohyby jin jsou tedy takové, kdy se stahujeme do nitra, zklidňujeme se, zakořeňujeme. Spojujeme se s intuicí, senzitivitou a ženskostí. Princip jang symbolizuje přímost, aktivitu, analytické myšlení. Zahrnuje aktivní pohyb, dynamiku, pohyby jsou prudké, výbojné, směřují vpřed. Rozvíjení se směrem nahoru a rozšiřují navenek...."

Knihu najdete ve vybraných knihkupectvích, nebo si ji můžete objednat na dobírku za cenu 210,-Kč + poštovné na tel.: +420 737 307 611, na e-mailu: duhovahvezda@seznam.cz, nebo přímo prostřednictvím objednacího formuláře!

 

 

Kniha Osm kusů brokátu

Objednejte si knihu

Rovnou si o knihu napiště!