Individuální lekce

Jestli hledáte jedinečné cvičení, prověřené tisíciletou praxí, přínosné pro udržení zdraví jak těla, tak ducha, které má tu moc vás zbavit stresu a únavy, zlepšit váš zdravotní i duševní stav a vnést do vašeho života harmonii, jste tu správně. Cítíte se někdy pod tlakem, vyčerpaní a bez energie, rádi byste na chvíli utišili rozvířenou mysl a uvolnili se? Pak je Osm kusů brokátu přesně pro vás.

Sestava
Osm kusů brokátu sestává z pomalých, uvolňujících, meditačně prožitých pohybů, které se provádí ve stoje nebo vsedě. Každý pohyb je jemně prodýcháván a postupně je věnována pozornost jednotlivým oblastem těla.

Osm meditací – HORA, HROM, VÍTR, OHEŇ, ZEMĚ, JEZERO, NEBE, ŘEKA se přizpůsobuje jednotlivým ročním obdobím a harmonizuje vnitřní jemné energetické toky - meridiány a tím celkově zlepšuje zdraví a pocit duševní pohody.

 

Co mohu očekávat

Cvičením, meditováním a také automasážemi uvolníte zablokovaná a bolestivá místa v těle. Cvičením a kroky v prostoru se zlepší vaše stabilita a rovnováha. Procvičováním pomalých pohybů prohloubíte dýchání a tím napomáháte ke zlepšení metabolismu a k očistě celého těla. Zároveň posílíte jednotlivé svalové oblasti. Po cvičení se budete cítit uvolnění a osvěžení.

Individuální lekce jsou vedeny s ohledem na vaše individuální zdravotní problémy a každý se naučí zvládnout cvičební sestavu i pro domácí cvičení. Nepotřebujete s sebou žádné vybavení, stačí použít jen to, co už dávno máte - tělo a mysl.
 

Jak dlouho lekce trvá / cena

 

  • Jedna lekce - 60 min / 450 Kč

 

 

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
jsou uzpůsobeny vašim potřebám

Každý jemný pohyb má svůj význam 

8 MEDITAČNÍCH TECHNIK
na dobových čínských liturgiích


Cvičením vás povede
 
Eva Marie ŠÁMALOVÁ