Pro koho je cvičení vhodné

Osm kusů brokátu je cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie, od dětím po seniory, nerozhoduje zde ani v jaké jste kondici.

Pokud Vás bolí klouby, nebo páteř můžete cvičit Osm kusů brokátu ve vyšším postoji a volnější, pomalejší formou. Můžete střídat pozice ve stoje, v sedu na židli, nebo na karimatce na podlaze, podle toho co Vám bude nejvíce vyhovovat. Jednotlivé prvky se cvičí pomalu v souladu s dechem a především tak, aby cvik nebolel.

Cvičení na míru

Každou z osmi meditací je pod dohledem terapeutky možné přizpůsobit Vašim individuálním obtížím. Například během jedné lekce na kurzech pro seniory doplňuji cvičení osmi prvků o automasáže Do-in, dechovou meditaci v sedu, vizualizační cvičení nebo relaxaci vleže. Důležité je abyste se cítili při cvičení dobře a měli radost z dobře prováděných jednotlivých pozic.

Co vám to přinese?

Cílem cvičení je obnovit volný tok jemnohmotné energie, odstranit fyzickou a psychickou strnulost a blokády. Procvičováním jednotlivých cvičebních prvků, jejich spojením s prohlubujícími se nádechy a výdechy a vedením mysli pak dochází k hlubokému pronikání léčebných účinků až do tkání orgánů.

 

 

 

Cvičení zvládnou děti i senioři

Sestava OSM KUSŮ BROKÁTU
není nijak náročná

Můžete cvičit
i s tělesným omezenímCO CVIČENÍ DOKÁŽE:

Odstraňuje bloky v těle i mysli
Obnovuje správny tok energie
Zlepšuje stabilitu a orientaci
Zlepšuje koncentraci mysli
Prohloubuje dýchání
Doplňuje energii

Posiluje svalstvo