Pěší pouť za Marií Magdalenou 2019 do Zubrnic

od středy 17. července do soboty 20. července (22.7.)

Pojďme společně na pouť za ženou, která milovala celým srdcem.

 

Duhová hvězda pořádá duchovní pouť s modlitbami a meditacemi pro malou skupinu
z Prahy do Zubrnic - přes Žandov, Melbortice a Verneřice.
Trasa poutě :
První den – vlak, autobus Praha – Žandov
Žandov – Horní Police poutní kostel Navštívení Panny Marie, po prohlídce a modlitbě pěšky do Merboltic 9,2 km, cestou - rozhledna Strážný vrch. Odpočinek a ubytování v Merbolticích.
 
Druhý den – Merboltice – Verneřice, přes Strážný vrch, Havraní vrch, Velkou Javorskou a Bobří vodopády (9 km). Verneřice – kostel sv. Anny. Možnost osvěžení na koupališti. Odpočinek a ubytování ve Verneřicích.
 
Třetí den – Verneřice – Zubrnice, přes Knínice, samotu Mauerschin do skanzenu Zubrnice
(10,5 km) Odpočinek a ubytování do neděle ve skanzenu Zubrnice.
 
Čtvrtý den – sobota slavnostní procesí kolem kostela Marie Magdalény v Zubrnicích s barokními zpěvy a bohoslužbou. V Zubrnicích bude i vše co k tradiční české pouti patří. Pečení domácích koláčů, rukodělné výrobky a mnoho dalšího. Přespíme zde do neděle 21. července a pak je odjezd do Prahy - autobus a vlak.
 
Ubytování : v penzionech po trase, v ceně cca 350-450,-Kč /1 noc. Stravování : na trase v restauraci a vlastní jednoduché vaření v penzionech. Sebou vždy jídlo, něco sladkého a pití na 1 den.
Sebou : základní trekové vybavení - batoh, trekové hole, pohodlné tenisky, nebo trekové boty, + páskové boty, plavky, tričko, kraťasy, (nebo sukni), dlouhé kalhoty, mikina (nebo svetřík), pláštěnka, kšiltovka, šátek na hlavu a na krk (bude červenec, tudíž vedro a sluníčko), brýle na sluníčko, opalovací krém, ponožky, prádlo, pyžamo, potřebné léky, malá baterka, kosmetika, ručník.
 
Kontakty a informace : Eva Marie Šámalová, tel. : 737307611, e-m : duhovahvezda@seznam.cz, Zálohu na ubytování 1000,-Kč zašlete při přihlášení na účet č. 5323505399/0800. Po trase je omezený počet míst pro ubytování.