Terapie

Metody, se kterými v Duhové Hvězdě pracujeme, vedou k pochopení příčiny onemocnění nebo problému a k následnému uzdravování. V rámci terapií pohlížíme na člověka jako na celistvou bytost, kdy není jen bytostí fyzickou z masa a kostí, ale také duchovní, je součástí přírody a vesmíru.

Témata terapie 

Někoho trápí traumata z dětství či, jiného vztah s partnerem nebo třeba psychické potíže. Často se skutečné příčiny našich problémů mohou skrývat v podvědomí a nemusíme si je ani uvědomovat. Negativní vzpomínky či traumata, ať už jsme je vytěsnili, nebo si na ně dobře pamatujeme, jsou uchovány nejen v našich buňkách, ale také v energetickém obalu každého z nás. Tyto faktory nás pak ovlivňují v každodenním životě. Funguje to jako magnet, kterým si do svého života přitahujeme stejné nebo frekvenčně podobné situace, dokud nevyléčíme jejich příčinu.

Nemusíte však mít nutně nějaký problém, někdy jen potřebujeme lépe poznat sami sebe, nalézt klid, duševní rovnováhu a vnitřní sílu.

Jak terapie probíhá? 

Léčebné setkání je pozvolné a na začátku probíhá vzájemný rozhovor k problému, který si přinesete. Pak vyhledám informace z bioenergetického pole, abychom se zaměřili na léčení příčiny potíží. K tomu mi stačí vzít klienta za ruku a chvíli zůstat v uvolněném a zkoncentrovaném stavu. Oba tiše sedíme vedle sebe a já vidím vnitřním zrakem určité obrazy. K rozkrytí vztahových problémů používám také psychologický tarot a k hledání odpovědí na konkrétní praktické otázky v životě starodávný výklad čínského I-Ťingu. Podle povahy příčiny problému společně vybereme jednu z možností, jak jej budeme ošetřovat a uzdravovat. Na začátku terapie bývá největší problém s uvolněním těla i mysli, které je nutné pro práci s nitrem a jemnými uzdravujícími energiemi. 

ARTETERAPIE

LÉČENÍ S ARCHANDĚLY

VEDENÁ IMAGINACE

ENERGETICKÉ OBALY TĚLA