Co je arteterapie?

Arteterapie je léčivý proces, kde klient maluje v bezpečném a svobodném prostředí a vyjevuje tak skryté obsahy svého nevědomí. Malování je způsob vyjádření. Každý člověk může vyjádřit sám sebe výtvarným způsobem - barvami, materiálem, strukturami. Maluje to, co si reálně přináší do pravidelného setkávání, nebo pokračuje v tématu, které jsme vymezili na počátku léčivého procesu.

Co arteterapie přináší?

Sebepoznávací proces pomocí výtvarného vyjádření je dobrodružná objevná cesta skrze emocionální pochody, vytěsněné zážitky, strachy a zmatky. Pro pochopení nevědomých motivů, kterými jsme "vedeni", abychom odhalili vzpomínky, je nesmírně důležité je namalovat. V době, kdy jsme byli dětmi, a okolí v nás vyvolávalo určité pocity, jsme si je nemohli zapsat a ani jinak zapamatovat, než jako určitý pocit. Tak postupně začíná odhalování počátku našich současných problémů.

Jak dlouho terapie trvá?

Arteterapie je dlouhodobý a systematický léčivý proces. Vějíř osobnosti, který zpracováváme s ohledem na akutní potřeby klienta, trvá přibližně 12 - 18 měsíců při pravidelném setkávání 1x týdně. Délka trvání se různí, někdo potřebuje času více, jinému stačí kratší období. Ale nemusíte se bát, vše probíhá pouze takovým tempem a tak dlouho jak je pro klienta nejvhodnější. Délka jedné terapie je 60-90 minut, cena 400,- Kč.

Videa k očkování

www.youtube.com/watch?v=Y4utq-VliXc
https://www.youtube.com/watch?v=dzMS19WAXN4&t=722s
 

https://rozalio.cz/poskozeni-organu-vcetne-mozku-a-srdce-zpusobene-spike-proteinem-virovym-i-vakcinacnim/

 

 

Abychom odhalili vzpomínky, je nesmírně důležité je namalovat

Nemusíte vůbec umět malovat, jde o vyjádření nevědomí
 

Pořádáme také arteterapeutické SEMINÁŘE