Eva Dvořáková 

Certifikovaná pránická léčitelka

 

Práce s klientem je založena na empatii a vlastní životní zkušenosti. Je tak vytvořen bezpečný prostor, nutný k otevření niternějších problémů. Lidem s hlouběji zakořeněnými potížemi, které vyvolávají psychosomatické či neurotické reakce, nabízím snovou analýzu a na ně navazující metody práce se snem či řízenou imaginací. Interpretace snových symbolů vychází z archetypální symboliky a ze zkušeností s dramatizací snu v psychoterapii gestalt. Psychoterapeutická léčba je proces, který vyžaduje opakovaná setkání.

Jedno léčebné sezení trvá 60 -90 min.

Absolvovala jsem čtyřletý kurs psychoterapeutického vzdělávání v institutu Alfa a Omega. Výuka obsahovala praktický sebezkušenostní výcvik a zkoušky na lékařské fakultě. Od ukončení studia pracuju jako psychoterapeutka Duhové hvězdy. V této neziskové organizaci rozvíjím svou praxi už 15 let. Ve své práci vycházím z myšlenek hlubinného psychoanalytika C. G. Junga. K duchovnímu přístupu využívám léčivou sílu meditace, otevřenou duchovním cvičením v thajském budhistickém klášteře.

Pránické léčení 

 

Nabízím: očištění a energetizaci těla, podporu imunitního systému,
harmonizační a protistressové ošetření. Možný také terapeutický rozhovor a léčení na dálku.
Objednání na emailu: eva.m.dvorakova@seznam.cz

 

Energie prány (čchi) pomáhá harmonizovat a regenerovat celou osobnost.

Působí na fyzické a psychické úrovni, a to většinou okamžitě, nicméně pro dosažení dlouhodobého efektu je lepší absolvovat několik ošetření.

Tato práce s energetickým tělem je bezdotyková a trvá cca 60 min. Cena: 500,- Kč.

 

 

 

 

Eva Dvořáková